Değerlerimiz

Aras Marine Yatırım Holding A.Ş. ailesi olarak, başarılı kurumların, güçlü kültüre sahip olan kurumlar olduğuna inanırız. Paylaştığımız ortak inançlar, değerler ve alışılagelmiş davranış kalıplarımız, çalışanlarımız tarafından benimsenir ve daima ileriye taşınır. Kurum kültürümüz çalışanlarımız arasında birlik ve beraberlik sağlayarak aidiyet hissi verir ve güç yaratır.

Paydaşlarımızı mutlu etmenin yolunun çalışanlarımızın uzmanlıklarından geçtiğini biliriz. Hedeflerimizi gerçekleştirmenin temel yolunun "insan kaynağımız" olduğuna inanır, çalışanlarımızın eğitimlerine yatırım yapar, geleceğin liderleri ile sürdürülebilir büyümeyi sürekli kılarız.

Sürdürülebilir büyüme hedefimize müşterilerimizin güvenini kazanarak ulaşabiliriz. bu amaçla içinde bulunduğumuz tüm operasyonların gereksinimlerini zamanında, eksiksiz karşılayarak ve kaliteli, inovatif çözüm üretme anlayışımız ile müşterilerimize değer katacak yaklaşımlar üretiriz.

Değişimin gelişmenin temel yollarından biri olduğuna inanır, dünya literatürünü sürekli olarak takip eder, yeni yollar açmak için "denemeye","öğrenmeye" tüm kapılarımızı açarız.

İşimizin "Doğası" gereği tüm faaliyetlerimizi planlarken çevreye olan etkilerini incelikle hesaplar, korumacı yaklaşımı esas alırız.

Tüm soru ve görüşleriniz için bize ulaşın.

© Copright 1995 - 2022 | Aras Marine Deniz İnşaat